< zpět

Reference

Koučink

Milan Pilous, HR Mg PPF

S Lenkou se znám jako kolega z koučovací praxe. Mám velmi rád její jemný, přesto zcela neústupný přístup ke zvědomování aktuální situace, kterou ukazuje z úhlů, které sám nevidím, nebo vidět ani nechci. Stejně tak mám rád profesní diskuse s ní, které pomáhají rozvíjet moji vlastní praxi a nástroje, které využívám v práci s klienty.

Hypnóza

Hana Svobodová, personální manažerka

S Lenkou jsem měla příležitost několikrát zažít hypnotický stav. Klid a tempo jejího hlasu spolu s jejím plným soustředěním mě uvedly do naprostého uvolnění. Bezpečí a laskavost, které umí Lenka vytvořit, mi umožnily ponořit se ke svému podvědomí a poznat souvislosti, které jsou mi v každodennosti skryté.

Relaxace

Vlaďka Gavlasová, muzikoterapie, práce s hlasem

Relaxace „Hýčkací“ má na mne velmi uklidňující účinek. Hlas paní Lenky mne uklidňuje a dostávám se tak rychle do stavu, ve kterém se cítím bezpečně, mohu si odpočinout a dopřát svému tělu samoléčící proceduru.
Má desetiletá dcera se již po prvním poslechu „Bublifuku“ dostala do stavu hluboké relaxace. Viděla jsem na ní, jak jí nahrávka pomohla zaměřit pozornost na tělo, na dech. Vedení a slovní pokyny byly přátelské a srozumitelné. Jaké bylo moje překvapení, když mi dcera jen tak mimochodem po pár dnech sdělila, že ten strach z pavouků už vyfoukla jako bublinu.

Psychoterapie

Jan K., klient v terapii

K paní Lence na terapii jsem intenzivně docházel půl roku, poté ještě zhruba další rok jednou za měsíc. Pamatuju si, že i přesto, že jsem byl v hodně špatném psychickém stavu, nedovedl jsem si na začátku představit, že někam budu chodit tak často a tak dlouho. Dnes to zpětně hodnotím jako jedno ze svých nejlepších životních rozhodnutí, a vlastně i jako výbornou investici do sebe. Udělal jsem si v sobě pořádek a konečně se přestal týrat pocity viny. Děkuji.

nahoru