< zpět

Komplexní služby osobního rozvoje

Komplexní služby osobního rozvoje

Prostor pro péči o sebe, pro seberozvoj, pro nevšední zážitek.

– Cítíte, že stojíte ve svém životě na místě a nedaří se vám pohnout z místa?
– Chybí vám vize anebo síla ji dotáhnout do konce?
– Rádi byste se ráno budili vyspaní a plní síly?
– Potřebujete se naučit opravdu odpočívat?
– Rádi byste nějakou oblast svého života, které nerozumíte, lépe poznali a pochopili?
– Nebo jen chcete zažít něco nového, zastavit se a porozhlédnout se po své vnitřní krajině a lépe se zorientovat, kam se vydat dál?

V bezpečnépřijímající atmosféře se plně zaměříme na téma, které vás zajímá. Podíváte se na něj z různých úhlů pohledu. Díky tomu  se lépe zorientujete a najdete body, o které se pevně opřete.

Podle situace a Vašeho přání budeme vybírat z těchto postupů a technik:

– Psychoterapie
– Koučink
– Imaginativní techniky
– Hypnotická relaxace a hypnóza
– Rozbor snů
– Technika pískoviště (sand-tray)

Bližší informace k jednotlivým typům služeb najdete na úvodní stránce.

Cena za komplexní služby osobního rozvoje je 3000,- za 90 minut. Někdy je možné uplatnit fakturu u Vašeho zaměstnavatele v rámci dalšího vzdělávání nebo benefitů.

SLUŽBA PRO FIRMY

Jste šéf a chcete koučink pro svého zaměstnance?

Firemní koučink nabízím ve své terapeutovně. Proč? Pokud je Váš člověk ochoten přijet za mnou, projevuje tím opravdový zájem a motivaci ke koučinku. Tím, že se dostane ze svého pracovního prostředí, přeladí se více na sebe a efektivněji využije daný čas. Navíc po cestě na koučování si připraví správné téma a po cestě z něj jej ještě nechá v sobě doznít. V bezpečí terapeutovny také odloží některé ze svých rolí.

Jste šéf a chcete podpořit svého zaměstnance v osobním rozvoji?

Je možné odměnit ho balíčkem konzultací, který může využít po svém. Nechte na něm, zda využije psychoterapii, koučink, relaxaci nebo mix všeho. Balíček konzultací nabízí možnost dostat v každém sezení právě to, co potřebuje.

Jaký je rozdíl mezi terapií a koučinkem?

Koučink

Terapie primárně pracuje s procesy, které nás brzdí, blokují nebo potřebují doladit. Věnuje se pochopení, pojmenování a prožití toho, proč některé věci máme tak, jak je máme. Do hloubky se věnuje emocím, myšlenkám a všem dalším aspektům celistvého člověka. Často pracuje s minulostí.
Koučink pracuje s vnitřní motivací a plány k dosažení cíle. Klient vybírá konkrétní výseč svého osobního nebo pracovního života, té věnuje pozornost a soustředí energii do jednoho směru – cesty počínající v této chvíli a končící v cíli v budoucnosti.

 

nahoru