Čas se zastavit, čas pro vás…

… máte někdy pocit, že už všeho máte plné zuby?

 • Dlouhou dobu jste na sebe neměli čas a cítíte, že teď je řada na vás?
 • Chcete konečně začít žít jinak, líp?
 • Přestat se motat v bludném kruhu a vykročit ve svém životě někam dál?

Řešili jste spoustu starostí…

… práce, domácnost, peníze, děti, bydlení, dovolená, Vánoce, narozeniny, škola – a tohle pořád dokola…Lítali jste prostě jako hadr na holi. A teď cítíte, že už se konečně potřebujete zastavit. Oddechnout si. Získat nadhled a aspoň na chvíli se ponořit do sebe. Udělat si něco jako životní inventuru. Zjistit, jak na tom jste. Jak se vlastně doopravdy máte. Jak jsou na tom vaše vztahy. Jak věci uvnitř vás fungují a jak sami se sebou i se světem zacházet líp než dosud…

Možná máte silný pocit, že je něco špatně…

… ale přesně nevíte co. Třeba vás trápí váš partnerský vztah, ve kterém to není podle vašich představ. V práci se cítíte nenaplnění a nevíte, jak to změnit. Nebo se vám v životě opakují stále stejné bolestné situace a vy už jste z toho zoufalí…

Ale co s tím?

Ani v dnešní době není úplně běžné otevřeně mluvit o svých pocitech, trápeních, tajných přáních a snech. Spíše se snažíme věci potlačovat nebo vydržet. Ono to nějak dopadne… Často se za sebe i stydíme. A není se co divit – kontaktu se sebou samým nás nikdo neučil. Ani doma ani ve škole. A při tom je to tak moc důležité. Vědět jak se cítíte, jak na tom jste a kam chcete jít dál…

Nemusíte na to být sami

Možná ani nevíte, kde začít. Je toho prostě moc… Ale nemusíte na to být sami.  Třeba by vám pomohlo si o vašich trápeních a problémech s někým promluvit. V bezpečném a přijímajícím prostředí, kde se konečně bude někdo věnovat jenom vám.

Co kdybyste díky tomu

 • Získali čas a prostor pro navázání kontaktu se sebou, zastavili se a urovnali si věci v hlavě?
 • Lépe se zorientovali v sobě a svých potřebách?
 • Naučili se pojmenovat svoje emoce a měli je více pod kontrolou?
 • Lépe se zorientovali ve svých vztazích a naučili se s nimi pracovat tak, aby vám v nich bylo opravdu dobře?
 • Dostali se do silnějšího a vědomějšího kontaktu sami se sebou?
 • Pojmenovali své cíle a naplánovavali konkrétní kroky, jak jich dosáhnout?
 • Žili plněji a cílevědoměji, místo života ze dne na den?
 • Lépe porozuměli, proč zůstáváte v něčem, co vám nevyhovuje, a naučili se, jak to změnit?
 • Dokázali lépe pracovat s emocemi, které jsou pro vás těžké nebo si s nimi nevíte rady?
 • Uměli vědomě pracovat se svou motivací a energií?

 

Představte si, že přicházíte domů s čistou hlavou a radostí. Problémy, které vypadaly neřešitelné, se najednou posouvají. Máte více energie. Lépe se soustředíte. Život už není šedivá šňůra stále stejných náročných dní. Dovolíte  si opravdu naplňovat svoje potřeby a necítíte se u toho provinile…

Ulevilo by se vám?

Pokud jste si odpověděli ano, můžeme se potkat a popovídat si. V bezpečném a přijímajícím prostředí vás ráda vyslechnu a budu s vámi hledat cestu, která je právě ta vaše.

Kdo jsem

Jmenuji se Lenka Haluzíková. Jsem psycholožka, psychoterapeutka a koučka s dlouhodobou praxí a zkušeností podpořenou rozsáhlým průběžným vzděláváním.

Často se setkávám s tím, že klientovi, který přichází na psychoterapii, by na jeho problém pomohl spíše koučink nebo jiná vhodná technika. Opakovaně se stává, že kombinace různých přístupů a technik vede k cíli a úlevě mnohem rychleji a efektivněji. V běžné psychoterapii na to ale nezbývá čas.

Proto jsem se rozhodla nabídnout vám možnost pracovat na sobě nejen psychoterapeuticky, ale celistvě a komplexně. Podíváte se na sebe a do sebe z různých stran a úhlů pohledu. Použijeme různé postupy a techniky podle toho, která bude v danou chvíli pro vás ta nejlepší. Všechno spolu budeme průběžně konzultovat, abyste měli jasno, co se právě děje a mohli si sami určit, jestli vám to takto vyhovuje.

Jak to probíhá?

První setkání

Na našem prvním setkání se budeme bavit o vašich očekáváních a přáních. Celé setkání směřuje k tomu, abyste se co nejlépe zorientovali v tom, kde jste, co potřebujete a kam se chcete  vydat. Nadefinujeme spolu váš konkrétní cíl. Zároveň zažijete, jak se se mnou cítíte a jestli vám to vyhovuje.

Odnesete si celý balíček dojmů a informací, ale také kroky, které se rozhodnete udělat, aby se Váš život začal měnit.

První setkání může být i naše poslední. Což není vůbec špatně. Může se stát, že se ukáže, že právě pro vás a vaši situaci je vhodné použít jednu specifickou techniku (například koučink nebo psychoterapii). V tom případě vám doporučím specialisty, kteří se takovou technikou zabývají.

Další setkání

Pokud se budete chtít dále potkávat se mnou, domluvíme si rovnou termín dalšího setkání. Každé další sezení probíhá podobně jako to první – pozorně sleduju, kde se nacházíte a co potřebujete – a společně pracujeme na tom, co Vás přivedlo…

Jaké používám postupy a techniky

 • psychoterapie
 • koučink
 • hypnóza
 • různé druhy relaxace a práce s myslí
 • poradenství
 • motivační rozhovory
 • imaginativní techniky
 • role-play
 • rozbor snů
 • hravé pískoviště

 

K výkladu snů nepoužívám snář, ale propracovanou techniku daseinsanalýzy (což je oficiálně uznaný psychoterapeutický směr), kdy hledáme jedinečný význam snové symboliky konkrétního snu konkrétního člověka.

U hravého pískoviště oslovujeme se zadáním jinou psychickou funkci než myšlení a spoustu se toho dozvíme.

Imaginativní techniky jsou osvědčené metody, které využívají naši představivost jako jinou bránu k podvědomí.

Při práci s myslí se budeme snažit o to, aby nám to myslelo spíš méně a v ten pravý čas, což je těžší, než by jeden řekl.

Upozornění – některé z technik je možné provádět jen při osobním setkání…

Kolik to stojí?

Cena za tuto komplexní službu je 3000,- Kč za 90 minut.

Chcete to vyzkoušet? Tak se zastavte…

Na sezeních pro vás vytvořím bezpečné a přijímající prostředí, kde si budete moci opravdu vydechnout. Pokud vás láká dopřát si chvíli pro sebe, zastavit se a nabrat v životě novou energii nebo nový směr, zastavte se…

Stačí, když níže vyplníte údaje a kliknete na tlačítko Odeslat formulář. Ozvu se vám zpět a domluvíme spolu vhodný termín. 

nahoru